Gayrimenkul Satışında
Dünya Lideri ile
Kendi İşinizin
Lideri Olun !
HEMEN BAŞVUR
3000'e Yakın
Profesyonelimiz
Arasına
Katılın!
HEMEN BAŞVUR
117 Yıllık Mirasın Bir Parçası Olun! 1906 yılında SAN FRANCISCO'da genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor. HEMEN BAŞVUR yildiz-2

Gayrimenkul Franchise Fırsatı,
Şimdi Birlikte Kazanma Zamanı!

Dünyanın İlk ve En Köklü Gayrimenkul Danışmanlık Markası, 1906’dan Beri Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri Coldwell Banker’ın Gücünü Arkanıza Alın.

115

YILLIK DENEYİM

52

ÜLKE

3600

OFİS

90.000

DANIŞMAN

115 Yıllık Miras

Siz de bir parçası olabilirsiniz.

NEDEN BİZİ TERCİH EDİYORSUNUZ?

Kolayca kendi işinizin sahibi olmanız için tüm aşamaları kolaylaştırdık. 

Coldwell Banker® Burada Herkes Kazanır.

300’e Yakın Franchise Ofisi ve 3000’den Fazla Profesyonel,  Gayrimenkul İşlerini Coldwell Banker’da Büyüttüler. 

Şimdi Başvurun, Franchise Ofisimiz Olun, 
Sektörün Kutup Yıldızı Olun. 
Dünyanın İlk ve En Köklü Gayrimenkul Markası, Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri Coldwell Banker’ın Parçası Olun.

Sizi Arayalım!

Size detayları anlatmak, geleceğinizi planlamak için sizi aramak istiyoruz. Aşağıdaki forma adınız, soyadınız ve telefonunuzu yazmanız yeterli! En kısa sürede satış danışmanlarımız sizinle irtibata geçecektir.

This form does not exist

BAŞARI  BİZİM DNA'MIZDA VAR

Deneyimli Ekip

Türkiye Gayrimenkul Sektörünün En Deneyimli Ekibi Burada! 52 ülkede faaliyetlerini sürdüren Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’de sürdürüyor.

Marka Gücü ve Pazarlama

Coldwell Banker, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak ve paydaşlarının işlem hacmini artırmak adına bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanıyor.

Teknoloji

İnternette yer alan ilk gayrimenkul markası olan Coldwell Banker, teknolojiye ve onun yarattığı artı değerlere tutkuyla bağlı bir markadır. Bu nedenle iş süreçlerine katkı sağlayan tüm teknolojik yenilikleri etkin bir şekilde kullanır.

Eğitim ve Rehberlik

Bünyesinde gayrimenkul sektörüne dair eğitim veren dünyanın ilk üniversitelerinden biri olan Coldwell Banker Üniversitesi’ni barındıran Coldwell Banker, ofis ve danışmanları için uzmanlığa yönelik sayısız eğitim seçeneği sunuyor.

İş Birlikleri

Coldwell Banker, hizmet verdigi 115 yıllık tarihi boyunca daima paydaşlarına kazandırmayı hedeflemiş ve onlarla daimi bir güç birlikteliğine imza atmıştır. Hem kendi markasının hem de paydaşlarının başarısı için üzerine düşeni eksiksiz yapmayı bir ilke haline getirmiştir.

Liderlik Deneyimi

1906'dan Beri Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri! 1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

GÜCÜMÜZÜ NERDEN ALIYORUZ?

Coldwell Banker'ı seçmeniz için
yüzlerce neden var!

Hadi gelin bazılarını görelim.

1906’dan beri hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 117 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Başarımızın sırrını sizlerle paylaşıyoruz;

Danışmanlık ve Destek

Her adımınızda yanınızdayız.

Eğitim ve rehberlik

Uzmanlığa yönelik sayısız eğitim

Teknolojik altyapı

Yenilikçi teknolojilerin etkin kullanımı

MasterTürk Grubu Başkanı, Coldwell Banker Türkiye - Kıbrıs Ülke Başkanı Dr.Gökhan Taş Girişimciliği Anlatıyor!

Şirketimizin kurucusu Dr. Gökhan Taş, 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nden başlayan yüksek öğretim hayatını Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetiyle tamamladı. Kurucumuzun ilk ticari girişimi, 1998 yılında henüz 24 yaşındayken üstlendiği Erikli Su İstanbul Kurumsal Bayiliği oldu.

Sekiz yıl devam eden bu süreç boyunca ilgi duyduğu gayrimenkul sektöründeki gelişimi ve bu gelişim doğrultusundaki fırsatları da dikkatle takip eden kurucumuz, 2006 yılında global bir markanın franchise ofisini İstanbul’un İkitelli Basın Ekspres Bölgesi’nde açarak, ticari gayrimenkul ağırlıklı satış ve kiralama işlemlerine başladı.

Kurduğu 32 kişilik ekibiyle 2006-2012 yılları arasında 2 defa Dünya Ciro Şampiyonluğu, 4 defa da Türkiye Ciro Şampiyonluğu elde etti. “Çekilin Ben Doktor Değilim” adlı kitabı ve “Milyonerden Milyonere” adlı eğitimleri ile on binlerce girişimciye de ilham kaynağı oldu., 2013 Nisan ayı itibarıyla dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker’ın Master Franchise haklarını alarak, Türkiye’de gayrimenkul sektörüne sıra dışı değerler kazandırdı.

ONLAR KAZANDI!

300'e Yakın Franchise Ofisi ve 3000'den Fazla Profesyonel,
Gayrimenkul İşlerini Coldwell Banker'da Büyüttüler.

Franchise Başvuru Formu

This form does not exist

COLDWELL BANKER AİLESİNİ İNCELEYİN

Türkiye ve Kıbrıs'taki franchise gayrimenkul danışmanlarımızı ve ofislerini inceleyebilirsiniz.

Adres

Maslak Polaris Plaza Ahi Evran Caddesi No:21 Kat 22, 34398 Sarıyer/İstanbul

E-posta

info@cb.com.tr

Telefon

+90 212 488 00 00

Ücretsiz Seminerlerimizden haberdar olun!
This form does not exist
HAKKIMIZDA
BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 10 NEDEN
GLOBAL
HABERLER & DUYURULAR
İLANLAR
DANIŞMANLAR & OFİSLER
BİZE KATILIN