Emlak danışmanlığı alanında kariyer yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi
COLDWELL BANKER'da bulabilirsiniz.
HEMEN BAŞLAYIN!

Dünyanın İlk ve en köklü Gayrimenkul Danışmanlık Markası, 1906'dan beri gayrimenkul satışında Dünya Lideri COLDWELL BANKER'ın gücünü arkanıza alın. Şimdi Franchise başvurusu yapın!

117 Yıllık Miras

Siz de bir parçası olabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Ediyorsunuz?

Kolayca kendi işinizin sahibi olmanız için tüm aşamaları kolaylaştırdık.

Sizi Arayalım!

Size detayları anlatmak, geleceğinizi planlamak için sizi aramak istiyoruz. Aşağıdaki forma adınızı, soyadınızı ve telefonunuzu bırakmanız yeterli! Size en kısa sürede satış danışmanlarımız ulaşarak bilgi verecek.

This form does not exist

Franchise Hizmet Alanları

Şimdi Birlikte
Kazanma Zamanı!

Tüm franchise süreçlerini kolaylaştırdık.

1906’dan beri hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 117 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Başarımızın sırrını sizlerle paylaşıyoruz;

Deneyimli Ekip

Türkiye Gayrimenkul Sektörünün En Deneyimli Ekibi Burada! 52 ülkede faaliyetlerini sürdüren Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’de sürdürüyor.

Marka Gücü ve Pazarlama

Coldwell Banker, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak ve paydaşlarının işlem hacmini artırmak adına bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanıyor.

Güçlü İş Birlikleri

Coldwell Banker, hizmet verdigi 117 yıllık tarihi boyunca daima paydaşlarına kazandırmayı hedeflemiş ve onlarla daimi bir güç birlikteliğine imza atmıştır. Hem kendi markasının hem de paydaşlarının başarısı için üzerine düşeni eksiksiz yapmayı bir ilke haline getirmiştir.

Videoyu oynat

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr.Gökhan Taş Girişimciliği Anlatıyor!

Şirketimizin kurucusu Dr. Gökhan Taş, 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nden başlayan yüksek öğretim hayatını Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetiyle tamamladı. Kurucumuzun ilk ticari girişimi, 1998 yılında henüz 24 yaşındayken üstlendiği Erikli Su İstanbul Kurumsal Bayiliği oldu.

Sekiz yıl devam eden bu süreç boyunca ilgi duyduğu gayrimenkul sektöründeki gelişimi ve bu gelişim doğrultusundaki fırsatları da dikkatle takip eden kurucumuz, 2006 yılında global bir markanın franchise ofisini İstanbul’un İkitelli Basın Ekspres Bölgesi’nde açarak, ticari gayrimenkul ağırlıklı satış ve kiralama işlemlerine başladı.

Kurduğu 32 kişilik ekibiyle 2006-2012 yılları arasında 2 defa Dünya Ciro Şampiyonluğu, 4 defa da Türkiye Ciro Şampiyonluğu elde etti. “Çekilin Ben Doktor Değilim” adlı kitabı ve “Milyonerden Milyonere” adlı eğitimleri ile on binlerce girişimciye de ilham kaynağı oldu., 2013 Nisan ayı itibarıyla dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker’ın Master Franchise haklarını alarak, Türkiye’de gayrimenkul sektörüne sıra dışı değerler kazandırdı.

Onlar Kazandı.

300'e Yakın Franchise Ofisi ve 3000'den Fazla Profesyonel,
Gayrimenkul İşlerini Coldwell Banker'da Büyüttüler.

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

This form does not exist

COLDWELL BANKER AİLESİNİ İNCELEYİN

Türkiye ve Kıbrıs'taki franchise gayrimenkul danışmanlarımızı ve ofislerini inceleyebilirsiniz.

Adres

Maslak Polaris Plaza Ahi Evran Caddesi No:21 Kat 22, 34398 Sarıyer/İstanbul

E-posta

info@cb.com.tr

Telefon

+90 212 488 00 00

Ücretsiz Seminerlerimizden haberdar olun!
This form does not exist
HAKKIMIZDA
BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 10 NEDEN
GLOBAL
HABERLER & DUYURULAR
İLANLAR
DANIŞMANLAR & OFİSLER
BİZE KATILIN