Gayrimenkul Satışında
Dünya Lideri ile
Kendi İşinizin
Lideri Olun !
HEMEN BAŞVUR
3000'e Yakın
Profesyonelimiz
Arasına
Katılın!
HEMEN BAŞVUR
117 Yıllık Mirasın Bir Parçası Olun! 1906 yılında SAN FRANCISCO'da genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor. HEMEN BAŞVUR yildiz-2

Neden bizi TERCİH EDİYORSUNUZ?

Kolayca kendi işinizin sahibi olmanız için tüm aşamaları kolaylaştırdık. 

Coldwell Banker® Burada Herkes Kazanır.

300’e Yakın Franchise Ofisi ve 3000’den Fazla Profesyonel,  Gayrimenkul İşlerini Coldwell Banker’da Büyüttüler. 

Şimdi Başvurun, Franchise Ofisimiz Olun, 
Sektörün Kutup Yıldızı Olun. 
Dünyanın İlk ve En Köklü Gayrimenkul Markası, Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri Coldwell Banker’ın Parçası Olun.

This form does not exist

115

YILLIK DENEYİM

52

ÜLKE

3600

OFİS

90.000

DANIŞMAN

Gayrimenkul Franchise Fırsatı,
Şimdi Birlikte Kazanma Zamanı!

Dünyanın İlk ve En Köklü Gayrimenkul Danışmanlık Markası, 1906’dan Beri Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri Coldwell Banker’ın Gücünü Arkanıza Alın.

Sizi Arayalım!

Size detayları anlatmak, geleceğinizi planlamak için sizi aramak istiyoruz. Aşağıdaki forma adınız, soyadınız ve telefonunuzu yazmanız yeterli! En kısa sürede satış danışmanlarımız sizinle irtibata geçecektir.

This form does not exist

Başarı bizim  DNA'MIZDA VAR

Deneyimli Ekip

Türkiye Gayrimenkul Sektörünün En Deneyimli Ekibi Burada! 52 ülkede faaliyetlerini sürdüren Coldwell Banker, uluslararası deneyimini Türkiye’de sürdürüyor.

Marka Gücü ve Pazarlama

Coldwell Banker, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak ve paydaşlarının işlem hacmini artırmak adına bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanıyor.

Teknoloji

İnternette yer alan ilk gayrimenkul markası olan Coldwell Banker, teknolojiye ve onun yarattığı artı değerlere tutkuyla bağlı bir markadır. Bu nedenle iş süreçlerine katkı sağlayan tüm teknolojik yenilikleri etkin bir şekilde kullanır.

Eğitim ve Rehberlik

Bünyesinde gayrimenkul sektörüne dair eğitim veren dünyanın ilk üniversitelerinden biri olan Coldwell Banker Üniversitesi’ni barındıran Coldwell Banker, ofis ve danışmanları için uzmanlığa yönelik sayısız eğitim seçeneği sunuyor.

İş Birlikleri

Coldwell Banker, hizmet verdigi 115 yıllık tarihi boyunca daima paydaşlarına kazandırmayı hedeflemiş ve onlarla daimi bir güç birlikteliğine imza atmıştır. Hem kendi markasının hem de paydaşlarının başarısı için üzerine düşeni eksiksiz yapmayı bir ilke haline getirmiştir.

Liderlik Deneyimi

1906'dan Beri Gayrimenkul Satışında Dünya Lideri! 1906 yılında SAN FRANCISCO’DA genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor.

Coldwell Banker NETWORKING

Gayrimenkulde en tanınmış markalarından önde gelen küresel franchise vereni Anywhere Real State Inc.'in bir parçası olan Coldwell Banker sistemine girdiğiniz anda dünya çapındaki 100.000'den fazla gayrimenkul ofisi arasındaki Cedant Global Referral Network (CGRN) yönlendirme ağı ile dünyanın en büyük portföy paylaşım sistemlerinden birine girmiş olursunuz.

UZMANLIK ALANLARIMIZ

MasterTürk Grubu Başkanı, Coldwell Banker Türkiye - Kıbrıs Ülke Başkanı
Dr.Gökhan Taş Girişimciliği Anlatıyor!

Şirketimizin Kurucusu Dr. Gökhan Taş, 16 Mayıs 1974 tarihinde dünyaya geldi. 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nde başlayan yüksek öğretim hayatını Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetiyle tamamlayan Kurucumuzun ilk ticari girişimi, 1998 yılında henüz 24 yaşındayken üstlendiği Erikli Su İstanbul Kurumsal Bayiliği oldu. Sekiz yıl devam eden bu süreç boyunca ilgi duyduğu gayrimenkul sektöründeki gelişimi ve bu gelişim doğrultusundaki fırsatları da dikkatle takip eden Kurucumuz, 2006 yılında global bir markanın franchise ofisini İstanbul’un İkitelli Basın Expres Bölgesinde açarak, ticari gayrimenkul ağırlıklı satış ve kiralama işlemlerine başladı. Kurduğu 32 kişilik ekibiyle 2006-2012 yılları arasında 2 defa Dünya Ciro Şampiyonluğu, 4 defa da Türkiye Ciro Şampiyonluğu başarılarının yanı sıra, “Çekilin Ben Doktor Değilim” adlı kitabı ve “Milyonerden Milyonere” adlı eğitimleri ile on binlerce girişimciye de ilham kaynağı olan Kurucumuz, 2013 Nisan ayı itibarıyla dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker’ın, 2018 yılında bir diğer dünya devi olan Era Real Estate’in, 2022 yılında ise dünyanın en yaygın ve en tanınmış gayrimenkul danışmanlık markalarından biri olan Century 21 markasının da Master Franchise haklarını alarak, Türkiye Gayrimenkul Sektörüne sıra dışı değerler kazandırdı

Türkiye’nin ilk gayrimenkul ve otomobil pazarlama portalı olarak büyük bir hızla büyümeye devam eden muzayede.com platformu ile ülkemizin 17 ayrı lokasyonunda, kendi mülkiyetindeki arsalarda geliştireceği inşaat projelerini 360 derece hizmet eşliğinde yatırımcılara sunacak olan Premier Yapı adlı gayrimenkul geliştirme şirketinin de kurucusu olan Dr. Gökhan Taş, 2022 yılı itibariyle Master Franchise hakkına sahip olduğu global markaların ve kendi mülkiyetindeki ulusal markaların ticari faaliyetlerine, 100 kişiye yaklaşan uzman kadrosuyla birlikte, MasterTürk çatısı altında devam ediyor. İş hayatında ve özel hayatında “Aile” kavramına özel bir değer veren Dr. Gökhan Taş; evli ve Hayal Ceren ile Öykü Şirin adlı ikiz kızlarının, Umut Yaman ile Deniz Boran adlı ikiz oğullarının, babasıdır

Coldwell Banker'ı seçmeniz için
yüzlerce neden var!

Hadi gelin bazılarını görelim.
1906’dan beri hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker, 1906 yılında San Francisco’da Colbert Coldwell ve Arthur Banker ortaklığında kuruldu. Geride kalan 117 yıllık tarihinde konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında aracılık hizmetleri veren Coldwell Banker milyonlarca insanın hayalinin gerçekleşmesine yardımcı oldu. Başarımızın sırrını sizlerle paylaşıyoruz;

KÖKLÜ MARKA

100 yılı aşkın tecrübe

DENEYİMLİ EKİP

Uluslararası deneyim

GÜÇ BİRLİKTELİĞİ

Paydaşlarının başarısıyla güçlü

HİZMET ALANLARI

Geniş gayrimenkul portföyü

NETWORKING

Portföy paylaşım sistemi

PAZARLAMA VE İLETİŞİM

Marka içi etkili iletişim

Danışmanlık ve Destek

Her adımınızda yanınızdayız.

Teknolojik altyapı

Yenilikçi teknolojilerin etkin kullanımı

KONGRE VE TOPLANTILAR

Düzenli Broker-Gayrimenkul danışman toplantıları

Eğitim ve rehberlik

Uzmanlığa yönelik sayısız eğitim

Onlar Kazandı.

300'e Yakın Franchise Ofisi ve 3000'den Fazla Profesyonel,
Gayrimenkul İşlerini Coldwell Banker'da Büyüttüler.

"Yıllık 250 milyar dolar gayrimenkul satışına ve 6 milyar dolar gibi bir hizmet bedeli gelirine sahibiz Sizlerde kendi geleceğinizi değiştirmek, çocuklarınızın geleceğini değiştirmek istiyorsanız Coldwell Banker ile bir adım atabilirsiniz."
Dr. Gökhan TAŞ
CB Türkiye & Kıbrıs Ülke Başkanı
"Bana tabeladan daha fazlasını verecek bir markayla çalışmak istedim Coldwell Banker teknolojik altyapısıyla işimi daha ileri taşıyor beni başarıya götürecek yolda her an rehberlik ediyor kapsamlı eğitim programlarıyla gelişimime katkı sağlıyor bence en önemlisi ortak bir kültürün parçası olma şansını veriyor böylelikle müşterilerimin karşısında daha donanımlı broker çıkabiliyorum gayrimenkul alım-satım kararı insan hayatındaki en önemli anlardan biri ve bu süreçte insanların insanların yanında olmak benim için çok önemli bir iş yaptığınız her danışmanlık aslında uzun soluklu dostlukların başlangıcı oluyor işte bu yüzden Coldwell Banker ı seçtim artık bende kazanan koltuğa oturuyorum."
Sühran ARAS
CB Baras
"İnsan annesini babasını seçemeyebiliyor ama gayrimenkul sektöründe markasını seçebiliyor. Bu yüzden iyi ki Coldwell Banker'lıyım!"
Abidin Şahin
CB Tim
"Sadece merhaba demek için uğradığım Coldwell Banker'da Türkiye'de en başarılı ofisler arasında, ciro sıralamalarında ilk 10 da olan ofislerim var! Ve bunlar 2 yıl gibi kısa bir sürede gerçekleşti."
Raşit ÖZEN
CB
"Coldwell Banker bir yıldız fabrikası haline geldi, siz de kazananlar kulübünde yerinizi hemen almalısınız."
Aylin Pelin ONAR
CB Maximum
"Tekerleği Tekrar icat etmeye gerek yok, hata yaparak öğrenme,115 yıllık tecrübeyi kullan hemen ilerlemeye başla."
Yenal TÜZÜN
CB Novest
"Çok sıkı çalışacaksanız. Bunda da kararlıysanız, bu işte ki kadar kolay ve büyük parayı hiç bir işte kazanamazsınız."
Ersel ALACADAĞ
CB İnvest
This form does not exist

COLDWELL BANKER AİLESİNİ İNCELEYİN

Türkiye ve Kıbrıs'taki franchise gayrimenkul danışmanlarımızı ve ofislerini inceleyebilirsiniz.

Adres

Maslak Polaris Plaza Ahi Evran Caddesi No:21 Kat 22, 34398 Sarıyer/İstanbul

E-posta

info@cb.com.tr

Telefon

+90 212 488 00 00

Ücretsiz Seminerlerimizden haberdar olun!
This form does not exist
HAKKIMIZDA
BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 10 NEDEN
GLOBAL
HABERLER & DUYURULAR
İLANLAR
DANIŞMANLAR & OFİSLER
BİZE KATILIN