Gayrimenkul Dünyasının Geleceğine

İLK ADIMINIZI ATIN!

Yeni bir başlangıç,  Hayatınızı yeniden şekillendirmek için mükemmel bir fırsattır.

Yeni hayatına bir adım at! 

This form does not exist

Büyümek isteyenlerin  Adresi

Century 21, hem fiziksel hem de online eğitimler sunarak herkesin ihtiyaçlarına uygun bir eğitim planı oluşturur. Bu eğitimler sayesinde sektördeki en son trendleri, satış ve pazarlama tekniklerini, müşteri ilişkileri yönetimini, yatırım stratejilerini ve daha birçok konuyu öğrenebilirsiniz.
century

Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimlerimiz ile Başarılı Kariyerinizi Şekillendirin!

Century 21, danışmanlarının başarısına odaklanır ve eğitimlerimizde de bu prensibi benimseriz. Bu nedenle eğitimlerimiz, sadece bilgi aktarmakla kalmaz, aynı zamanda kazanmanızı sağlayacak uygulamalı çalışmalar ve örneklerle desteklenir.

CENTURY 21 BAŞARILARI

Century 21 ile tanışmalısınız!
Çünkü sektördeki lider konumumuz, kapsamlı eğitim programlarımız ve danışanlarımızın başarılarına verdiğimiz önem ile size kariyerinizde büyük bir avantaj sağlayabiliriz.
92
165000
16500

ÖDÜLLENDİRME VE SİSTEMLİ EĞİTİM PROGRAMLARI
“En İyi 100 Eğitim”
ödülü sahibidir.

Siz yalnızca ne zaman ve nerede öğrenmek istediğinize karar verin. Fizikî ve online eğitimlerimiz kazanmayı sizin için ulaşılır kılacak. Bu olağanüstü deneyimler size sektör liderlerinden ve uzmanlardan öğrenme, değerli bağlantılar kurma fırsatı verecek.

Haftada iki gün düzenli eğitim
Uygulamada Saha Broker Desteği

C21 ONLİNE

CENTURY 21 profesyonelleri MasterTürk Grubu’nun markasının kendi yazılımı olan C21 Online ile tüm gayrimenkul işlemlerini, müşteri yönetim ve CRM işlemlerini kolayca yönetebilmektedir. Çok çeşitli araçlarımıza, programlarımıza ve sistemlerimize kolay erişim sağlayan bu site, işinizi büyütmenize nasıl yardımcı olduğuna siz de şaşıracaksınız. Çevrimiçi reklam oluşturma stüdyosundan, finansal araçlara, C21 Online alıcı ve satıcı elde etmek için eksiksiz bir pazarlama sistemidir. İşte son teknoloji intranetimizden bazı önemli noktalar: