Emlak Danışmanlığı Kursu

Bu aya özel fırsatlarla!
Dünyanın İlk ve En Köklü Gayrimenkul Danışmanlık Markası Coldwell Banker size sadece bu ay geçerli ücretsiz Emlak Kursu Eğitimi veriyor.

Detaylar için sizi arayalım!

This form does not exist

Emlak Danışmanlığı Kursu Zorunlu mu?

14.10.2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanmış olan değişiklikle beraber Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmeliğin “Yetki belgesi verilmesinde aranan şartlar” başlıklı 6’ncı maddesinin beşinci fıkrasında; “Milli Eğitim Bakanlığı, üniversiteler veya Milli Eğitim Bakanlığınca yetkilendirilen kurum ve kuruluşlarca taşınmaz ticareti konusunda verilen en az yüz saatlik eğitimde başarılı olması gerekir” hükme bağlanmıştır.

Bu kursa katılımın zorunlu olmasının sebebi, emlak danışmanlarının yasal mevzuatı ve meslek etiği kurallarını öğrenmeleri, mesleklerini etik ve yasal bir şekilde yapabilmeleri ve hizmet kalitesinin artırılmasıdır. Ayrıca, bu kursa katılmış olan emlak danışmanlarına "Emlak Danışmanlığı Sertifikası" verilmektedir.

Emlak Yetki Belgesi

Emlak danışmanlığı yapmak isteyen veya bir emlak işletmesinde pazarlama ve satış elemanı olarak çalışan herkes, EMLAK YETKİ BELGESİ almak zorundadır.

Emlak Danışmanlık Kursunu Neden Coldwell Banker'dan almalısın?

Eğer gayrimenkul sektöründe başarılı bir kariyer hedefliyorsanız, Coldwell Banker'ın sunduğu emlak kursu tam size göre.
Ücretsiz Emlak Kursu

Türkiye'de zorunlu 100 saatlik MEB Emlak Kursu programları 850TL-1400TL aralığında değişen fiyatlarla verilmekte. Coldwell-Banker bu eğitimi sadece bu aya özel ücretsiz olarak sunuyor.

Uzman Eğitmenler eşliğinde eğitim

Emlak sektörüne girmek ya da bu alanda ilerlemek isteyenler için tasarlanmış olan kursumuz, sektörün önde gelen uzmanları tarafından hazırlanmıştır. Kurs içeriği, emlak sektörüne dair tüm bilgileri kapsamaktadır ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Kapsamlı Eğitim

Coldwell Banker Emlak kursu, müşteri odaklılığı, etik değerlere uygun davranışlar, pazarlama ve satış teknikleri, sözleşme yönetimi, müzakere becerileri gibi konulara odaklanarak, öğrencilerin müşterilerle ve sektördeki diğer profesyonellerle etkileşimlerinde özgüven kazanmalarını sağlar.

Coldwell Banker Ailesine Katılma

Kursun tamamlanmasının ardından, öğrencilerimiz kendilerini emlak sektöründe geliştirme fırsatına sahip olurlar. Coldwell Banker ağına katılarak, sektörün önde gelen firmalarından birinde çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

Coldwell Banker Kursunu Tamamlamanın Avantajları

Coldwell Banker bayilik başvurusu yaptığınızda size aşağıdaki imkanları sunuyoruz;
- Yasa gereği en az 6 ay Emlak Danışmanlığı yapmanız gerekmeden ofisinizi açmanızı sağlıyoruz.
- Bölgenize özel satış ve pazarlama desteği sunuyoruz.
- Ekibinizi kurarak satış ve pazarlama eğitimleri veriyoruz.
Ve daha bir çok ayrıcalık bayilikle beraber sizlere sunuluyor.

Videoyu oynat

MasterTürk Grubu Başkanı, Coldwell Banker Türkiye - Kıbrıs Ülke Başkanı Dr.Gökhan Taş Girişimciliği Anlatıyor!

Şirketimizin kurucusu Dr. Gökhan Taş, 1991 yılında Gata Tıp Fakültesi’nden başlayan yüksek öğretim hayatını Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyetiyle tamamladı. Kurucumuzun ilk ticari girişimi, 1998 yılında henüz 24 yaşındayken üstlendiği Erikli Su İstanbul Kurumsal Bayiliği oldu.

Sekiz yıl devam eden bu süreç boyunca ilgi duyduğu gayrimenkul sektöründeki gelişimi ve bu gelişim doğrultusundaki fırsatları da dikkatle takip eden kurucumuz, 2006 yılında global bir markanın franchise ofisini İstanbul’un İkitelli Basın Ekspres Bölgesi’nde açarak, ticari gayrimenkul ağırlıklı satış ve kiralama işlemlerine başladı.

Kurduğu 32 kişilik ekibiyle 2006-2012 yılları arasında 2 defa Dünya Ciro Şampiyonluğu, 4 defa da Türkiye Ciro Şampiyonluğu elde etti. “Çekilin Ben Doktor Değilim” adlı kitabı ve “Milyonerden Milyonere” adlı eğitimleri ile on binlerce girişimciye de ilham kaynağı oldu., 2013 Nisan ayı itibarıyla dünyanın ilk global gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker’ın Master Franchise haklarını alarak, Türkiye’de gayrimenkul sektörüne sıra dışı değerler kazandırdı.

Emlak Danışmanlık Sertifikası Ne işe yarar?

Seviye 4 emlak danışmanlığı sertifikası emlak danışmanı unvanıyla çalışmayı sağlar. Emlak kursu sonunda sertifika almak sektörde kolaylıkla iş bulmak anlamına gelir. Emlak danışmanlarının tek çalışma alanları emlak ofisleri değildir. Emlak danışmanları inşaat şirketleri ve bankaların ilgili bölümlerinde çalışma fırsatına sahip olurlar. MEB onaylı emlak danışmanlığı sertifikası ile Coldwell Banker emlak ofisi açma yetkisine sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Emlak Kursuna Nasıl Başvurabilirim?

Coldwell Banker, hizmet verdigi 115 yıllık tarihi boyunca daima paydaşlarına kazandırmayı hedeflemiş ve onlarla daimi bir güç birlikteliğine imza atmıştır. Kursa başvurmak için başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Emlak Yetki Belgesi Nasıl alınır ?

Emlakçılık belgesi sertifikadır. Sertifika almanın tek yolu emlakçılık eğitimi almak ve sertifasyon sürecini başarıyla tamamlamaktır. Emlakçılık sertifikası alma süreci şöyledir:

Kursa Kayıt
Coldwell Banker Emlak Danışmanlığı Kurs programına kayıt olunur.
Eğitim
Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından Coldwell Banker tarafından verilen kullanıcı bilgileriyle tüm ders içerikleri alınır.
Sınav
Coldwell Banker eğitimi tamamlandıktan sonra sertifika sınavına katılım sağlanır.
Geçerlilik Puanı
Sertifika sınavından MEB tarafından önceden belirlenmiş olan geçerlilik puanı kazanılır.
Emlakçılık Yetki Belgesi süresi ne kadardır?

Mesleki yeterlilik belgesinin geçerlilik süresi de 5 yıldır. Belge yenileme ise iki şekilde yapılmaktadır.

İki yoldan birini seçerek belgenizi 5 yıl daha geçerli hâle getirebilirsiniz.

Onlar Kazandı.

300'e Yakın Franchise Ofisi ve 3000'den Fazla Profesyonel,
Gayrimenkul İşlerini Coldwell Banker'da Büyüttüler. Şimdi sıra sizde. Yapmanız gereken ilk adım aşağıdaki formu doldurmak!

Emlak Danışmanlığı kursuna Katılmak için aşağıdaki formu doldurunuz.

1 Step 1

Emlak Bayisi Olmak İçin Adım Atın ve Başarıya İlerleyin!

Daha Önce Emlak Sektörü Tecrübeniz Oldu Mu?Seçiniz
Kullanım Koşulları
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

COLDWELL BANKER AİLESİNİ İNCELEYİN

Türkiye ve Kıbrıs'taki franchise gayrimenkul danışmanlarımızı ve ofislerini inceleyebilirsiniz.

Adres

Maslak Polaris Plaza Ahi Evran Caddesi No:21 Kat 22, 34398 Sarıyer/İstanbul

E-posta

info@cb.com.tr

Telefon

+90 212 488 00 00

Ücretsiz Seminerlerimizden haberdar olun!
This form does not exist
HAKKIMIZDA
BİZİ SEÇMENİZ İÇİN 10 NEDEN
GLOBAL
HABERLER & DUYURULAR
İLANLAR
DANIŞMANLAR & OFİSLER
BİZE KATILIN